MK | SQ

Regnum Bansko Apart Hotel & SPA 5 STARS

Bulgaria Bansko - prej 20.10.2017 deri 23.10.2017

🌍 🇧🇬️ " Regnum Bansko Aparthotel & SPA 5* " - BANSKO
Regnum Hotel & Spa Bansko eshte i vendosur rreze malit Pirin, duke ofruar pamje mahnitese te tij. Hoteli eshte vendi perfekt per tu relaksuar me nje dekor unik dhe komod. Qendra moderne Spa ka nje palester plotesisht te pajisur dhe ofron sherbime dhe trajtime te ndryshme. Hoteli gjithashtu disponon nje aqua-park, miniklub per femije, fushe patinazhi, volejboll, basketboll, e shume aktivitete dhe sherbime te tjera.

Lista e çmimeve

- 198 € Rezervo