MK | SQ

Sherwood Dreams Resort 5* Belek

Turkey Belek - prej 19.07.2017 deri 25.07.2017

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, ndodhet 40 km larg aeroportit te Antalias, 50 km larg qytetit te Antalias dhe 1 km larg qytetit te Belekut. 

Informacion mbi dhomat:
Hoteli ka ne total 300 dhoma prej te cilave 238 jane dhoma standart, 12 dhoma familjare (me 2 tualete) dhe 50 dhoma familjare (me 1 tualet). Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, televizor, kasaforte, minibar, tualet me dush dhe tharese flokesh. 

Restorante dhe bare:
Restoranti kryesor ofron mengjes, dreke dhe darke buffe, snack ne mesnate,
Restorant a la carte me menu tradicionale vendase dhe nderkombetare,
bare - pool bar, beach bar, disko bar, lobby bar.

Facilitete:
Hoteli ofron per pushuesit pishine te jashtme dhe te brendshme, salle per mbledhje, parkim, cadra dhe shezllone, tenis, basketball, ping-pong, salle lojerash, bilardo, volleyball, qender fitness, sauna, banjo turke, aerobi, gjimnastik, masazhe, peeling, sherbim mjekesor, sherbim lavanderi, sallon bukurie, sherbim dhome, internet, water sports, aktivitete ditore dhe animacione, baby sitting, babycot, miniclub, minidisko, buffe per femije,

Lista e çmimeve

standard land view - 1478 € Rezervo