MK | SQ

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa - Alanya

Turkey - Alanya

Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 450 m nga plazhi i tij privat

Informacione per dhomat:
Te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar, telefon, telefon ne dush, tapet, kasaforte, tharese floekesh, tv satelitor, ballkon, mini bar, tualet me te gjithe aksesoret e duhur

Restorante dhe Bare:
Restoranti kryesor - ne te cilin mund te shijoni mengjesin, dreken dhe darken ne variantin buffe e hapur
Restorantet A la Carte - keni mundesi te shijoni gatime te kuzhinave mesdhetare dhe internacionale
Baret- ku ju keni mundesine te shijoni soft drinks, pije alkoolike dhe jo-alkoolike

Facilitete hoteli:
Pishine e jashtme, Health & SPA centre, Banjo Turke, Sauna, Dhome me Avull, Jacuzzi, Fitnes center, Volejboll ne plazh, Ping-Pong, Lojra uji, Doktor dhe Infermiere, Kinema, Makina me qera, Parukeri, Klub femijesh, Baby sitting, Aquapark, Darts me shigjeta, Archery, Internet café, 
Shopping Centre, Skuader Animacioni qe organizon Programe gjate dites dhe Show ne mbremje.